Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Rada Krajowa FMS w Arturówku

dodano ponad 2 tygodnie temu, 2017-08-28 w kategorii: Informacje

Pod koniec sierpnia w Arturówku odbyła się wyjazdowa Rada Krajowa Federacji Młodych Socjaldemokratów. Młodzi działacze lewicy rozmawiali o sprawach bieżących i planach na przyszłość, by głos polskiej młodzieży był lepiej słyszalny wśród polityków i społeczeństwa.

Podczas rady zaprezewntowano nową kampanię, skierowaną do studentów, pod nazwą "4-PAK STUDENCKI", w ramach którego FMS postuluje podniesienie progu dochodowego uprawniającego do otrzymywania stypendium socjalnego, zwiększenie i wydłużenie ulg na przejazdy PKP, darmowe akademiki dla najbiedniejszej i najzdolniejszej młodzieży, a także płatne praktyki i staże studenckie.

W posiedzeniu Rady Krajowej FMS, na zaproszenie władz Federacji, uczestniczyli przedstawiciele władz krajowych i wojewódzkich SLD, a wśród nich sekretarz generalny SLD Marcin Kulasek, wiceprzewodniczący SLD Tomasz Trela, przewodnicząca SLD w województwie łódzkim prof. Małgorzata Niewiadomska-Cudak, sekretarz wojewódzki SLD Grzegorz Majewski i wiceprzewodniczący SLD w województwie łódzkim Artur Ostrowski.Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.