Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Obchody 73. rocznicy Bitwy pod Ewiną

dodano dwa tygodnie temu, 2017-09-10 w kategorii: Informacje

Jak co roku, 10 września w gminie Gidle koło Ewiny odbyły się uroczystości upamiętniające rocznicę Bitwy pod Ewiną, w której partyzanci Armii Ludowej stawili czoła wojskom nazistowskich Niemiec.

W tegorocznych uroczystościach nie mogło zabraknąć przedstawicieli Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Delegacja władz wojewódzkich SLD, w składzie: przewodnicząca SLD w województwie łódzkim prof. Małgorzata Niewiadomska-Cudak, wiceprzewodniczący SLD w województwie łódzkim Artur Ostrowski oraz przewodnicząca wojewódzka Forum Kobiet SLD w Łodzi Małgorzata Szablewska, złożyła kwiaty i oddała hołd poległym partyzantom Armii Ludowej. 

W uroczystościach uczestniczyli także przewodnicząca Rady Powiatowej SLD w Opocznie Agnieszka Wiktorowicz, przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Radomsku Arkadiusz Ciach oraz przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Piotrkowie Trybunalskim Grzegorz Adamczyk.

SLD szanuje wszystkich żołnierzy, którzy przelali krew w walce za ojczyznę i nie pozwoli dzielić ich na lepszych i gorszych.Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  5 godzin temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  dzisiaj o 07:27

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  dzisiaj o 07:16

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.