Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kandydaci Lewicy rozpoczynają kampanię w okręgu sieradzkim

Kandydaci Lewicy z okręgu sieradzkiego oficjalnie rozpoczynają swoje kampanie. Wspólnie z kandydatami ze Zgierza swoją kampanię rozpoczął Cezary Olejniczak, były parlamentarzysta SLD i dwójka na liście Lewicy w okręgu Sieradzkim.

 

Po raz pierwszy od 2001 roku wszystkie partie po lewej stronie idą do wyborów wspólnie. Mnie w tym roku przypadło zaszczytne drugie miejsce, ale są dziś ze mną także kandydaci z powiatu zgierskiego. Mamy nadzieję, że nasza lista osiągnie bardzo dobry wynik, a z tak wspaniałymi kandydatami będzie to możliwe do osiągnięcia - powiedział Cezary Olejniczak, dwójka na liście Lewicy w okręgu sieradzkim. 

 

Podczas konferencji w Zgierzu Cezary Olejniczak rozpoczął swoją kampanię i przedstawił kandydatów ze Zgierza, a wśród nich Marcina Karpińskiego, Agnieszkę Bundzylak-Dąbrowską i Adriana Skoczylasa.

 

Już od ponad 20 lat działam w samorządzie powiatowym, obecnie jestem radnym powiatu zgierskiego, a poprzednio wicestarostą. Bliskie mi są prawy zarówno samorządów, którym trzeba w parlamencie przywrócić należyte miejsce, ale też sprawy rolnictwa. Sam jestem wychowany na wsi i prowadzę gospodarstwo rolne, więc potrzeby wsi są mi znane - podkreślił Marcin Karpiński.

 

Jest wiele do zrobienia, do poprawy i my jesteśmy gotowi to zrobić. Jesteśmy przygotowani, żeby te zmiany wprowadzić, mamy bardzo dobry program, dobre propozycje dla ludzi - stwierdziła Agnieszka Bundzylak-Dąbrowska. 

 

Jestem działaczem społecznym już od 10 lat, szczególnie chcę wspomagać rozwój wspólnot lokalnych w średnich miastach takich jak Zgierz. Zajmować się kwestią innowacyjnej edukacji, kultury, transportu publicznego - powiedział Adrian Skoczylas

 

Jak podkreślił Cezary Olejniczak, to właśnie na listach Lewicy znaleźć można ludzi o lewicowych poglądach, ludzi o lewicowej wrażliwościach. Tylko na tych listach są lewicowi aktywiści, społecznicy i samorządowcy. Z innych list nie startują prawdziwi ludzie lewicy.

 

Swoją kampanię rozpoczął też Marek Gryglewski zamykający listę Lewicy w okręgu sieradzkim.

 

Oficjalnie z moją rodziną i przyjaciółmi poinformowałem za pośrednictwem mediów, że startuję w najbliższych wyborach do Sejmu. Lewica to przyszłość a przyszłość to My - napisał w mediach społecznościowych Marek Gryglewski.

 


 

Kampania czas start - okręg sieradzkiKampania czas start - okręg sieradzki

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem