Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkanie z posłem Arturem Ostrowskim

W dniu 14.02.2014r na zaproszenie kolegji Andrzeja Kunki, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Koluszkach odbyło się spotkanie z gronem nauczycieli na temat spraw zmian w Karcie Nauczyciela.

 

Pan poseł na spotkaniu poruszył tematy w sprawie sześciolatków, taniego podręcznika i wielu innych zmian jakie proponuje partia rządząca a jakie będą miały to związek na późniejszą pracę nauczycieli.

Z minuty na minutę rozmowa zaczynała się rozkręcać i spotkanie to trwało 2 godz i gdyby nie to że poseł miał jeszcze inne spotkania to trwało by owiele dłużej.

Poseł spotkał się jeszcze z członkami struktur miejskich SLD, na którym to spotkaniu członkowie poruszali tematy partyjne jak i tematy związane z sytuacją jaka ma miejsce w kraju.

Dziękujemy panu posłowi Arturowi Ostrowskiemu za przyjęcie zaproszenia i poświęcenia swojego czasu na przybycie na zorganizowanie spotkań.

A panu Andrzejowi Kunce za zorganizowanie owych spotkań i za zangarzowanie się w pracę na rzecz struktór SLD w Koluszkach.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem